KAYSERİ VESTEL BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Her türlü Vestel marka beyaz eşyalarınız ve elektronik aletleriniz için tamir, bakım hizmetleri vermekteyiz.

Kayseri'de Vestel Beyaz Eşya Servisi. Markası Vestel olan her türlü Buzdolabı, Fırın, Ocak, Davlumbaz, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası gibi beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı, servis hizmeti sağlanmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Kayseri'nin her semtinde evlere beyaz eşya servisi olarak gelmekteyiz. 

Bizi Google üzerinden ararken "Kayseri beyaz eşya servisi, Kayseri Vestel servisi, Vestel servisi kayseri, kayseride Vestel beyaz eşya servisi, kayseri beyaz eşya tamir ve bakımı, Vestel servisi, Vestel yedek parça kayseri, kayseri Vestel tamiri yapan firmalar" şeklinde bulabilirsiniz.

Ayrıca "Kayseri Vestel Buzdolabı Servisi, Kayseri Vestel Fırın Servisi, Kayseri Vestel Ocak Servisi, Kayseri Vestel Davlumbaz Tamiri, Vestel Çamaşır Makinası Tamiri, Vestel Bulaşık Makinası Servisi" şeklinde de aramalarınızda bulabilirsiniz.

Arızaları gerek yerinde gerekse iş yerimizde hızlı bir şekilde gideririz.

NERELERDE HİZMET SAĞLARIZ?

Kayseri'de Serçeönü, Sahabiye, Sivas Caddesi, Köşk Mahallesi, Alparslan, Talas, Bahçelievler, Mevlana, Zümrüt, Yakut, Kocasinan, Melikgazi, Belsin, Şeker, Osman Kavuncu, Eski Sanayi, Yeni Sanayi, Doğu Sanayi, Kayabaşı, Argıncık, Fevzi Çakmak, Tuna, Fuzuli, Beyazşehir, İldem, Mimsin, Toki, Serkent gibi her semtte hizmet sağlamaktayız.

KAYSERİ BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Vestel, Profilo, Ariston markalı beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı yapılır.

Serçeönü Mh. Kök Sk.No: 6-E, Kocasinan/Kayseri

0352 221 21 11 - 0551 016 33 03