KAYSERİ ARÇELİK BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Her türlü Arçelik marka beyaz eşyalarınız ve elektronik aletleriniz için tamir, bakım hizmetleri vermekteyiz.

Kayseri'de Arçelik Beyaz Eşya Servisi. Markası Arçelik olan her türlü Buzdolabı, Fırın, Ocak, Davlumbaz, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası gibi beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı, servis hizmeti sağlanmaktadır. Hızlı ve kaliteli hizmetlerimiz ile her zaman yanınızdayız.

Kayseri'nin her semtinde evlere beyaz eşya servisi olarak gelmekteyiz. 

Bizi Google üzerinden ararken "Kayseri beyaz eşya servisi, Kayseri arçelik servisi, arçelik servisi kayseri, kayseride arçelik beyaz eşya servisi, kayseri beyaz eşya tamir ve bakımı, arçelik servisi, arçelik yedek parça kayseri, kayseri arçelik tamiri yapan firmalar" şeklinde bulabilirsiniz.

Ayrıca "Kayseri Arçelik Buzdolabı Servisi, Kayseri Arçelik Fırın Servisi, Kayseri Arçelik Ocak Servisi, Kayseri Arçelik Davlumbaz Tamiri, Arçelik Çamaşır Makinası Tamiri, Arçelik Bulaşık Makinası Servisi" şeklinde de aramalarınızda bulabilirsiniz.

Arızaları gerek yerinde gerekse iş yerimizde hızlı bir şekilde gideririz.

NERELERDE HİZMET SAĞLARIZ?

Kayseri'de Serçeönü, Sahabiye, Sivas Caddesi, Köşk Mahallesi, Alparslan, Talas, Bahçelievler, Mevlana, Zümrüt, Yakut, Kocasinan, Melikgazi, Belsin, Şeker, Osman Kavuncu, Eski Sanayi, Yeni Sanayi, Doğu Sanayi, Kayabaşı, Argıncık, Fevzi Çakmak, Tuna, Fuzuli, Beyazşehir, İldem, Mimsin, Toki, Serkent gibi her semtte hizmet sağlamaktayız.

 

KAYSERİ BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Arçelik, Beko, Siemens, Bosch, Vestel, Profilo, Ariston markalı beyaz eşyalarınızın tamiri ve bakımı yapılır.

Serçeönü Mh. Kök Sk.No: 6-E, Kocasinan/Kayseri

0352 221 21 11 - 0551 016 33 03